طراحی غرفه های نمایشگاهی

طراحی غرفه های نمایشگاهی

طراحی غرفه های نمایشگاهی و همچنین ساخت غرفه های نمایشگاهی با بالاترین کیفیت ممکن از جمله خدمات اصلی آژانس بازاریابی هوراد می باشد که همواره می کوشیم با استفاده از خلاقیت و نو آوری هر روز کارهای بهتری را در این حوزه ارائه نماییم.

یکی از ابزار بسیار پر بازده بازاریابی شرکت در نمایشگاه های تخصصی و بین المللی می باشد که سازمان ها با حضور در این رویدادها با هدف نمایش توانمندی و معرفی محصولات و خدمات جدید به استقبال بازدیدکنندگانی می روند که شاید ملاک انتخاب و آغاز گفتگو آنها٬  زیبایی و شکوه غرفه های نمایشگاهی باشد.

یکی از مسایل بسیار مهم در شرکت در نمایشگاه های مختلف مد نظر داشتن این موضوع است که بازدیدکنندگان در یک سالن بزرگ یا کوچک تمامی ارائه کنندگان خدمات را در کنار هم می بینند و آنها را نسبت به غرفه هایشان مقایسه می کنند و در صورتی که شرکت کننده به اندازه کافی برای طراحی غرفه سرمایگذاری نکرده باشد این امر می تواند تاثیر بسیار بدی در نظر مخابین بگذارد.

چنانچه قصد دارید در یک رویدادی نمایشگاهی شرکت نمایید غرفه شما نیاز نیست بسیار بزرگ باشد ولی لازم است که اصولی و بسیار حرفه ای طراحی شده باشد و اگر به هر دلیل قادر به تامین بودجه لازم برای طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی نیستید پیشنهاد کارشناسان حرفه ای این است که در نمایشگاه شرکت ننمایید.

در ساخت غرفه های نمایشگاهی همیشه استفاده از مواد اولیه مرغوب و طراحی غرفه سازگار با هویت سازمان و نیازهای مرتبط با نمایشگاه مربوطه در دستور کار ما قرار می گیرد. در طراحی غرفه هیچگاه راحتی ساخت را در نظر نمی گیریم و سعی می کنیم تا آنجایی که ممکن است از فضای موجود به بهترین نحو استفاده نماییم و هنر و قدرت ساخت خود ر به نمایش بگذاریم.

مزیت غرفه های هوراد

مقالات مرتبط

طراحی غرفه نمایشگاهی به سبک کمپانی های مشهور

16 آوریل 2018|2 دیدگاه

طراحی غرفه نمایشگاهی به سبک کمپانی های مشهور کمپانی های بزرگ برای شرکت در نمایشگاه ها و نمایش دستاوردهای خود به افراد حاضر تلاش بسیاری می کنند، مهم ترین کاری که در شرکت در نمایشگاه

  • طراحی غرفه نمایشگاهی Xjet
  • طراحی غرفه نمایشگاهی Xjet

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت هواپیمایی Xjet

22 نوامبر 2017|یک دیدگاه

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت Xjet توسط Skyline طراحی و اجرا شده است. شرکت Xjet یک شرکت هواپیمایی است که پرواز های شخصی و لوکس انجام می دهد و خدمات 7ستاره به مشتریانش ارائه می نماید.

  • طراحی غرفه نمایشگاهی Progress
  • طراحی غرفه نمایشگاهی Progress
  • طراحی غرفه نمایشگاهی Progress

طراحی غرفه نمایشگاهی Progress

20 نوامبر 2017|یک دیدگاه

طراحی غرفه نمایشگاهی Progress Profies توسط شرکت Xilos Temporary Architectures انجام شده است. این غرفه در نمایشگاه Cersaie در بولونیای ایتالیا اجرا شده است و متراژ آن 168مترمربع می باشد. شرکت ایتالیایی Progress Profies در

  • طراحی غرفه نمایشگاه برای کفش های Superga
  • طراحی غرفه نمایشگاه برای کفش های Superga

طراحی غرفه نمایشگاه برای کفش های Superga

23 اکتبر 2017|بدون دیدگاه

طراحی غرفه نمایشگاه که برای برند کفش Supega ارائه شده، بسیار متفاوت و جالب است. این غرفه توسط شرکت امریکایی Skyline طراحی شده است.  Superga یک برند ایتالیایی است که باشعار «کفشی برای مردم از

خدمات مرتبط

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

تیزرهای تبلیغاتی

عکاسی و ساخت تیزر تبلیغاتی

چاپ

خدمات چاپ و بسته بندی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی