آژانس بازاریابی هوراد

درباره آژانس بازاریابی هوراد

آژانس بازاریابی هوراد با بیش از ۱۰ سال سابقه حضور در عرصه بازاریابی و تبلیغات این افتخار را داشته تا با بیش از ۱۰۰ شرکت صاحب نام ایرانی و خارجی همکاری نماید. از ابتدای راه با شعار کیفیت، رضایت و پشتیبانی کار خود را آغار کردیم و آرزومندیم تا هر کجای مسیر که همراه شما هستیم بتوانیم پایبند به اصول بنیادی هوراد باشیم.هوراد یک آژانس تبلیغاتی فول سرویس می باشد و سعی دارد تا با فراهم کردن تمامی نیازهای بازاریابی و تبلیغاتی شما شرایطی فراهم نماید تا از طریق ارتباطات یکپارچه بازاریابی بتوانید پیام واحدی برای برند و سازمان خود  ایجاد نمایید.

در خصوص نام ما لازم است بدانید که هوراد یک نام اصیل ایرانی است که به معنی جوانمرد می باشد. دلیل انتخاب این نام در زمان شروع کار این بود که ما از آن ابتدا تصمیم گرفتیم با همدیگر و همچنین با مشتریانمان جوانمردانه رفتار کنیم و پیش برویم . در طی سال های گذشته سعی کردیم بر سر حرفمان بمانیم و اجازه ندهیم گذر زمان و شرایط مختلف ما را از اصل خود دور نماید.

در اصول و قوانین ما پیچیده صحبت کردن و بزرگ جلوه دادن مسائل قابل قبول نمی باشد و تمام تلاش ما ساده کردن مسائل دشوار است. اگر این افتخار را داشته باشیم که روزی شما با ما تماس بگیرید خود شما احساس خواهید کرد که ما با زبان ساده صحبت می کنیم و از انجام دادن بزرگترین پروژه ها هراسی نداریم چون معتقدیم با فکر جمعی و نیروی هم افزایی دشوار ترین کارها ساده خواهند بود.

با ما تماس بگیرید تا درباره روش های جدید بازاریابی و تبلیغات صحبت کنیم

برای دریافت مشاوره از طریق روش های زیر می توانیم با هم در ارتباط باشیم

مزیت های رقابتی هوراد

دوستانی که به داشتن آنها افتخار می کنیم