پودیوم

پودیوم

 

طراحی و ساخت پودیوم از خدمات قابل ارائه تیم هوراد برای مشتریانی است که قصد معرفی محصول یا خدمات شان را دارند و با یک طراحی و اجرای خاص و بی نقص می توانند به راحتی بدرخشند و مخاطبان خود را بیابند. پودیوم در واقع فضایی است در فاصله ای نزدیک از محیط اطراف، برای بالا بردن اشیا و یا افراد نسبت به اطرافیان که به منظور جلب نظر و تمرکز دید بر روی آن ها ساخته می شود. این فضا در موارد مختلفی از جمله سخنرانی، اجرای موسیقی یک گروه ارکستر، نمایش برندگان مسابقات ورزشی و غیره کاربرد دارد. به همین ترتیب جایگاه خود را در تبلیغات هم پیدا کرده و به این منظور روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

موارد استفاده پودیوم

در شهرهای بزرگ به ویژه تهران شاهد گشایش روز افزون مراکز تجاری و تفریحی هستیم. با توجه به استفاده ی عموم مردم و رفت و آمد زیاد آن ها، این مراکز بهترین مکان برای تبلیغات و بازاریابی و برقراری ارتباط میان برندها و افراد است. زیرا در این مکان ها مردم به دنبال نیازهای خود می گردند و اغلب زمان کافی دارند، بنابراین برند ها فرصت می یابند تا در دل این مراکز جامعه هدف خود را شناسایی کنند، خود را معرفی نموده و محصولات و خدماتشان را ارائه نمایند.

این شیوه ی تبلیغات حضوری، یکی از بهترین روش ها برای برند شدن، آشنایی مردم با شما و در نتیجه افزایش فروشتان است زیرا به شما امکان می دهد به صورت رو در رو با مشتری ارتباط برقرار کنید و راحت تر اطمینان آن ها را جلب نمایید.

البته در این راه شما به کمک ابزارهای دیگری هم برای معرفی یک محصول یا خدمات مانند عینک، عطر، خودرو، صندلی ماساژور، تور مسافرتی و هر نوع محصول یا خدمات دیگری نیاز دارید. از جمله فضایی کارآمد، چشمگیر و دعوت کننده برای جلب توجه رهگذران و ایجاد تمایل در آن ها برای برقراری ارتباط. هوراد به همین منظور تیمی متشکل از افراد متخصص و با تجربه گرد هم آورده است تا با استفاده از بهترین ایده ها، تجهیزات و با کیفیت ترین متریال ها، شما را به هدف خود نزدیک تر کرده و راه ارتباطی میان شما و مردم را هموارتر سازد.

نکات مهم در طراحی و ساخت پودیوم

نمونه کارهای طراحی و ساخت پودیوم

 

خدمات مرتبط

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی غرفه

طراحی غرفه

طراحی غرفه

طراحی غرفه

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی