طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگو ، طراحی آرم و نشان تجاری یکی از اصلی ترین خدمات آتلیه طراحی گرافیک هوراد می باشد. هر کسب و کاری به منظور معرفی خود در بازار نیازمند این است در ابتدا راه، نشان و علامتی برای خود انتخاب نماید تا مخاطبین بتوانند از طریق این نشان محصولات و یا خدمات آنها را شناسایی نمایند. آرم و نشان یک کسب و کار تا آنجایی با اهمیت است که می تواند حتی در فروش محصولات و خدمات تاثیر بسازایی داشته باشد. تصور کنید محصولی بسیار خوب ولی با لوگو و نشان نا مناسب!!!

بهترین تصمیم در خصوص طراحی علامت تجاری این می باشد که در ابتدا مسیر درست تصمیم بگیرید و از کسانی که در این حوزه مهارت و تخصص دارند درخواست نمایید تا متناسب با کسب و کار شما لوگو و آرم تجاری شما را طراحی و اجرا نمایند تا شما بتوانید از ابتدا با اعتماد به نفس در بازار رقابتی قدم بردارید.

طراحی نشان همچنین یکی از اصلی ترین بخش های طراحی هویت بصری سازمان ها می باشد که می تواند در برندسازی و ایجاد جایگاه محصول نقش بسزایی در بازار داشته باشد. از این رو در هوراد همیشه سعی می کنیم در زمان مشاوره مشتریان از کسانی که تازه قصد شروع کسب و کار خود را دارند درخواست نماییم تا قبل از شروع استفاده از ابزارهای تبلیغاتی و یا بازاریابی اقدام به طراحی هویت سازمانی و یا برند نمایند و یا حداقل اگر در شروع قادر به صرف هزینه برای طراحی هویت بصری خود نمی باشند با طراحی لوگو تایپی متناسب با کسب و کار و استراتژیهای آن پایه برند سازی خود را محکم بنا نمایند.

مراحل طراحی لوگو

نمونه کارهای طراحی لوگو

نمایش نمونه های بیشتر

مقالات مرتبط

  • طراحی لوگو

طراحی لوگو و اهمیت آن در بازاریابی و تبلیغات

1 ژانویه 2019|یک دیدگاه

طراحی لوگو از اهمیت بسیار بالایی در در تبلیغات و بازاریابی دارد که منجر به خلق مهمترین و اولین عنصر گرافیکی هر کسب و کاری جدیدی می شود که می تواند راه را برای خلق

  • طراحی لوگو

لوگو ایده آل چه ویژگی هایی دارد ؟

15 دسامبر 2018|بدون دیدگاه

لوگو چیست؟ لوگو یک نشانه‌ی گرافیکی است که می‌تواند به صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا به صورت ترکیبی طراحی شود. این نشانه گرافیکی به وسیله شرکت‌های تجاری، تولیدی و صنعتی و هم‌چنین کسب وکارهای

خدمات مرتبط

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی سایت

طراحی سایت

خدمات چاپ و بسته بندی

خدمات چاپ و بسته بندی